ŚRODA 16:55

  1. Grzesiuk Blanka
  2. Kopacz Filip
  3. Markiewicz Damian
  4. Markiewicz Iga
  5. Mortka Franciszek
  6. Mortka Zofia
  7. Otachel Julia
  8. Pozarowszczyk Natalia
  9. Przystupa Marcelina
  10. Stawinoga Jakub
  11. Stawinoga Julia
  12. Trąbka Aleksander
  13. Trąbka Julian
  14. Wlodarczyk Mateusz
  15. Różniewska Julka
  16. Wróbel Kornelia
  17. Zbiciak Piotr
  18. Antolak Artur
  19. Antolak Kacper
  20. Chlebiej Aleksandra
  21. Chlebiej Roksana
  22. Domiński Konrad
  23. Jasiówka Hania
  24. Jędryszka Laura
  25. Kowalik Hanna
  26. Kowalik Jakub
  27. Grzesiuk Paulina
  28. Antonik Michał
  29. Chabros Jakub
  30. Jóźwicki Przemek
  31. Słomka Igor

SOBOTA 14:20

  1. Bednarczyk Maciej
  2. Budzyński Krzysztof
  3. Budzyński Szymon
  4. Chomicka Martyna
  5. Czubacka Lena
  6. Demucha Zuzia
  7. Dmucha Emilia
  8. Drewienkowski Mateusz
  9. Filip Antonina
  10. Filip Szymon
  11. Wojtowicz Michał
  12. Drewieńkowski Jakub
  13. Misiak Dawid
  14. Kopacz Filip
  15. Kujawa Diana
  16. Wojtasiewicz Aleksander
  17. Łata Patryk
  18. Majchrzak Wiktoria
  19. Maleszyk Bartek
  20. Misiak Bartosz
  21. Misiak Julia
  22. Mysiak Wiktoria
  23. Olejniczak Julia
  24. Pokraka Jan
  25. Pokraka Franciszek
  26. Piela Jakub
  27. Piela Maja
  28. Piela Marcin
  29. Pszczoła Klaudia
  30. Sowa Zuzia
  31. Tułajew Wiktor
  32. Woliński Damian
  33. Jóźwicka Katarzyna
  34. Sierocińska Natalia
  35. Misiak Dawid
  36. Misiak Wiktor

SOBOTA 15:15

  1. Florek Jan
  2. Gruda Adam
  3. Gruda Tomasz
  4. Kasprzyk Maciej
  5. Malesa Bronisław
  6. Maluga Łukasz
  7. Maluga Mariusz
  8. Paśnik Karol
  9. Żydkowski Maciej
  10. Żydkowska Natalia
  11. Żydkowska Monika
  12. Tarkowski Patryk
  13. Ligęza Przemysław
  14. Szyszko Milena
  15. Jóźwiak Antoni
  16. Jóźwiak Gabrysia
  17. Pawlina Nikodem
  18. Malesa Czesław
  19. Baran Mikołaj
  20. Marciniak Adrian
  21. Kasprzyk Maciej
  22. Chlebiej Blanka
  23. Budzyński Jakub
  24. Szymak Ewa
  25. Olszewska Alicja